Trabzonspor – Beşiktaş maçı biletleri 10 dakikada tükendi

Trabzonspor – Beşiktaş maçı biletleri 10 dakikada tükendi

29
0
PAYLAŞ

Trabzonspor - Beşiktaş maçı 10'dan bitmişdi

Trabzonspor – Beşiktaş maçı 10’dan bitmişdi

Beşiktaş’ı konuk edecek Trabzonspor’da taraftarlar maçlara katılmak için gişe koştu. Saat 11.00’de internet üzerinden ve gişelerde satılan 40 bin 248 bilet, 10 dakika içinde tükendi.

‘KOMBİNE ALANLAR KARLI ÇIKTI’

Sıradak taraftarlardan Sinan Yörük, “Biraz gerideydik, sıraya kaynak olanlar da oldular. Köyden olmak, sabah 5’ten beri buradayız” dedi.

Bilet fiyatlarının yüksek olduğunu söylüyor “Kulübümüz fiyatlarına göre uygun. İstanbul takımlarına uygun fiyatlar için ama Trabzon için için biraz pahalı. Kombine alanlar daha karlı çıktılar. Taraftarlar başkanımızı dinleseydi bu kötü gidişti” dedi.

Taraftarlardan Mehmet Söğüt, sabahtan beri bekliyorum. Sırada olmak, illa kiz yapabiliriz” diye konuştu.

‘2 DAKİKA İÇERİSİNDE BİLET KALMADI’

Maç biletini internetten öğrendiği söylenmektedir Rahman Aslan, “Biletim 2 dakika boyunca devam eden biletlerden 2 dakika sürdü. İnternetten alışveriş yapmak için alışveriş yapmak için bekliyorlar. Bilet karaborsaya benziyor gibi görünüyor” dedi.

‘SABAH 8’DE SIRAYA GİRDİK AMA ALAMADIK’

Bilet alamadığı için tepkiyi gösteren Enver Balta isimli taraftar da, “Bilet için sabah saat 08.00’de sıraya girdik ama yapamadık. Başkandan rica ediyoruz, bilet fiyatları pahalıydı ama 3 dakika içinde bilet bitti. Buna çözüm bulunmalı. Bilet pahalı diyen Trabzon taraftarı 3 bilet bileti kalmamış diyor. Ben de ilk sırada olmamamanız” için kullanmam.

3 Nisan Pazar günü Medical Park Stadyumu’nda oynanacak Trabzonspor-Beşiktaş maçın biletleri fiyatları şu şekilde:

VIP Platin: 3.250 TL

VIP Altın: 2.500 TL

VIP Gümüş: 1.750 TL

Batı: 750 TL

Doğu: 650 TL

Fırtına: 450 TL

Kale Arkası: 350 TL

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK