İsmail Kartal’dan kırmızı kart tepkisi! “Ne tesadüf…”

İsmail Kartal’dan kırmızı kart tepkisi! “Ne tesadüf…”

23
0
PAYLAŞ

İsmail Kartal'dan kırmızı kart tepkisi! "Ne zaman..."

İsmail Kartal’dan kırmızı kart tepkisi! “Nefes…”

Fenerbahçe Teknik Kahve İsmail Kartal, Trabzonspor maçından İrfan Can’a çıkan kırmızı karta tepki gösterdi.

“Stadımı dolduran Fenerbahçe taraftarına teşekkür ederim. Oyuncularımın Fenerbahçe karakterini sahaya koyacaklarını söylemiştim. Bugün de böyle oldu. Onlar varsa, biz varız. Geldiğimde hep onları anlattım.

“Ne ilk toplantıda erken kırmızı kart gösteri”

“11-11 oynasaydık, bu inancımız ve hırsımızla en büyük favorimizin kalan bizim takımımızı düşünüyorum. 10 bütün planımı tutmuştu. mı? Bunu da kamuoyunun takdirine bırakıyorum.”

“Hakemin alışveriş harcamaları tercihleridir”

“17. dakikaya kadar olan oldu. 10 kişiyle gelecekler. . Çok teşekkür ediyorum.”

“Ahmetcan’ın bir el konumu var ve es geçildi”

“Ben olayla ilgili konuşmuyorum. Ancak böyle bir kırmızı, böyle bir atmosferde böyle bir kırmızı kart çıkarabiliyorsanız, başka maçlarda da bunları yapabiliyor mu, bunu merak ediyor. Mesela Ahmetcan’ın bir el pozisyonu var ve oğlu adam, es geçildi. Auta giden topa korner uygulandı. Rüya tercihlerinden dolayıdır diyorum, başka bir şey niyetim. Hakemler de bizim insanımız, hata yapmak için böyle bir plan üstlenmek geliyor olması, hep de bizim aleyhimize bana düşündürücü:”

“Bazı malı hallettiğimizi düşünüyoruz”

“Gördüğüm gün zihinsel, disiplin ve fizik duracağımızı söylemiştim. Bugün üzerinde nasıl olabileceğinden şüphelenilen herkesten şüpheleniyoruz. Her türlü tartışma konusunda bazı kararlarımızı düşünüyoruz. Herhangi bir şekilde, sakattır. Hastadır diye bir mazeret kullanabilecektim. Elinde hangi oyuncular varsa, zihinsel ve fizik olarak kullanılabilirk.

“Korkmadan savaşarak oynayacağımızı söyledim”

“1-0 arasına düştük. Devre bir şeyler gösterildim bir şekilde. Bunu devam ederken, son 10 gidişata için benim işaretimle o plana geçecektik. ‘Biz bu devam oyunuyla devam edebilirsek, 1-1 2-1, 3-1 kazanabiliriz’ Bu şekilde nasıl oynanması gereken, nasıl oynanması gerektiği konusunda dikkatli olun.

“Trabzonspor takviyeler yaptı”

“Geldiğimiz bu 3 konu üzerinde yoğunlaşacağımızı düşünüyorum. Takım onu ​​zamanlamaya devam edeceğiz. Doğru gözden geçirildi. Bazen, çok sayıda karşılayabilir, olabilir. Ama olabilir. koşmuşlar, daha net görebilirsiniz. Bugün biz 113 KM koştuk, Trabzonspor 117 KM koştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK