Abdullah Avcı: İkincinin 15 puan üçüncünün 20 puan önündeyiz

Abdullah Avcı: İkincinin 15 puan üçüncünün 20 puan önündeyiz

27
0
PAYLAŞ

Abdullah Avcı: İkincinin 15 puanın 20 puan görünümüyiz

Abdullah Avcı: İkincinin 15 puanın 20 puan görünümüyiz

Trabzonspor Teknik’te kaldı Abdullah Avcı, “10 hafta, ikincinin 15 puan, “Süne 20 puan durumdayız.” dedi.

“Sonuç ne olursa olsun, kaybetmek hiç gelmedi ve Trabzonspor’un mutlu da taraftarı da kalkacak. Ligin önemli takımlarından karşı, deplasmanda galibiyeti kaçıran taraf olduk.”

“Çocuklar harika işler yapıyor”

“Çocuklar harika işler yapıyor ve bu sene iyi ki Trabzonspor var diyorlar. Bu, beni mutlu ediyor.”

“Taraftarları Göztepe maçına bekliyoruz”

“Rakibi hafife alma gibi bir durum olamaz. Pasın şiddeti, son vuruş sıkıntısı yaşayabilir. Bunlar arasında olabilir. Bazen içinde her var. Her zaman için her zaman en iyi şekilde yapabiliriz. 40 bin harika taraftarımızı dolu dolu bekliyoruz.”

“Ahmetcan’ın sahip olması gereken şey var”

“Ahmetcan, bu verimli topraktan çıkan ve yaşlı milli takım. Bunun üzerine mesajlarını 1 senedir veriyor. Kayserispor maçında oynandı. Devrede değiştirilen ama bu ekibi bir birti. Bundan dolayı devam eder. Milli takımımızın yukarıya doğru giden yolunda. Bursaspor takımımızın yukarıya doğru giden yolunda. Alınacak. Ahmetcan’ın sağ ayaklısı. Kendisi böyle devam etmesi için Daha fazla olması gereken şeyler var.”

“Fenerbahçe’nin tabi ki ki baskınını yapacaktı”

“Bizim saldırı hedefimizi öldürmek. Biz pasif zaman zaman baskı, Fenerbahçe’yle oynuyorsunuz. Bu oyun böyle bir oyun.

“Abdülkadir bu kontrolden geçmiş”

“Benim ve ekibimin satın alınan tek şey şey var. Trabzonspor’un edinimi. Bunun üzerine gerçekleşecek olacak olacak. İlk önce Trabzonspor’daki beklenenne, sonra ulaşılması beklenmeyen arzunu isterim.”

“11’e 11 de devam edebilirdi oyun”

“ Görünümü seyretmek. 17. senaryoyu nasıl anlatabilirim. 11’e 11 de devam edebilirdi oyunu. Bunu doğru yapıyorsan, bunu hissettirmezsin. Rakip de 10 kişi blok halinde arkada duruyorsa, “daha iyi hissettirir”. Aksiyonları doğru kullanmaktır.”

“Hikmet Karaman hocanın söyledikleri için teşekkür ederim”

“Hikmet Karaman hocanın söyledikleri için teşekkür ederim. Trabzonspor bu lig en iyi takımlarından biri ve herkes Trabzonspor ile oynamak ister. Bu sene onu talibiz. doğuştan geleniz.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK