Mahsun Kırmızıgül’den açık provokasyon! Gerçekleri görmezden geldi

Mahsun Kırmızıgül’den açık provokasyon! Gerçekleri görmezden geldi

53
0
PAYLAŞ

Mahsun Kırmızıgül’den açık provokasyon! Gerçekleri görmezden geldi

Yangın bölgesinde TSK’nın samimi çalışmalarını görmezden gelen Mahsun Kırmızıgül, kışkırtıcı bir paylaşım yaptı. Kırmızıgül’ün paylaşımı tepkiyle karşılandı.

TSK, Mehmetçik’in sahada olduğu bölgelerde çok sayıda asker, 3 İHA, 4 helikopter, 2 çıkarma aracı, 50’den fazla itfaiye aracı, su sprinkler ve iş makinası ile afete karşı mücadele ediyor.

REAKTİF PAY

Mehmetçik’in cansiparen mücadelesini görmezden gelen Mahsun Kırmızıgül, tepkili bir paylaşım yaptı.

Kırmızıgül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda askerlerin kışladan ayrılmadığını belirtti. “Geçmişte afetler olduğunda askerler halkın yardımına koşardı. Ülke günlerdir ateşle savaşırken askerlerin neden kışladan çıkmadığını bilen var mı?” ifadeleri kullandı.

MSB’DEN AÇIKLAMA

Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin birçok bölgede yangın söndürme ve tahliye çalışmalarına destek vermeye devam ettiğini açıklamıştı.

Açıklamada, “Türk Silahlı Kuvvetleri birçok bölgede yangınla mücadele ve tahliye çalışmalarına destek vermeye devam ediyor. 400’den fazla Mehmetçik; 3 İHA, 4 helikopter ve 2 çıkarma gemisi 50’den fazla itfaiye aracı, sprinkler ve iş makinası ile görev yapıyor. TSK, verilecek her türlü ek görev için hazırdır. söylendi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK