İstanbul’da “Bitcoin” zirvesi

İstanbul’da “Bitcoin” zirvesi

50
0
PAYLAŞ

İstanbul’da “Bitcoin” zirvesi

Türkiye’nin en geniş katılımlı Cryptocurrency Zirvesi, 26-27 Ekim tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Zirveye kripto borsa, coin ve altcoin temsilcileri katılacak ve yatırımcılarla görüşecek.

taraftar jetonları

Zirvenin her iki gününde de “Türkiye’de madeni paraların geleceği” başlıklı bir oturum olacak ve madeni paralar ve altcoinler kendilerini anlatma fırsatı bulacak. İlk günün son seansına kripto para fenomeni katılırken, ikinci günün ilk seansında ise futbol kulüpleri tarafından çıkarılan taraftar parası konuşulacak. Bu oturuma üç kulübün ilgili yöneticileri katılacak. Zirvenin son oturumunda kripto borsalarının temsilcileri kendilerini ve sektörü anlatma fırsatı bulacak.
Zirvede oturumların yanı sıra B2B görüşmeleri de yapılacak. Kripto para borsaları ve madeni paralar, borsalara, madeni paralara ve altcoinlere ayrılmış alanlarda bir araya gelecek. Özel B2B görüşmeleri için zirvenin www.kriptoparazirvesi.org adresinden buluşması talep edilen borsalar, coinler ve altcoinler için rezervasyon yapılabilir. Ayrıca zirvede borsalar, coinler ve altcoinler kendilerini ifade etmek için özel salonlar kiralayabilecekler. Ziyaretçiler ayrıca doğrudan muhataplarına soru sorma fırsatına sahip olacaklar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK